Nejlepší tyčové vysavače Philips

Philips je právem označována jako největší společnost zabývající se výrobou elektronických produktů. Společnost si zakládá na tom, aby zlepšila život lidí pomocí smysluplné inovace. Na trh přicházejí stále nové a vylepšené produkty. Všechny modely tyčových vysavačů značky Philips se vyznačují moderním designem. Z hlediska ceny jsou výrobky značky Philips o něco výše než konkurence, ale v tomhle případě se investice vyplatí.

FotoModelProvedeníNapájení2v1HEPA filtrVytíráníHlučnostDoba provozuCenaRecenze
Philips PowerPro Aqua 3v1 FC6408/01BezsáčkovýAkuAnoNeAno83 dB60 min$$$
Philips FC 6404/01BezsáčkovýAkuAnoNeAno83 dB40 min$$
Philips PowerPro Duo FC6168/01BezsáčkovýAkuAnoNeNe83 dB40 min$$
Philips FC 6904/01BezsáčkovýAkuAnoNeAno84 dB75 min$$$
Philips FC 6823/01BezsáčkovýAkuAnoNeNe84 dB65 min$$$

*Cena: $ = do 2 500 Kč, $$ = 2 500 až 5 000 Kč, $$$ = 5 000 Kč a více

O nabídce tyčových vysavačů Philips

Značka Philips má ve své nabídce spoustu různých modelů vysavačů. Co se týče tyčových vysavačů, tak je většina z nich uzpůsobena jak na suché, tak i mokré vysávání s bezdrátovou úpravou – během uklízení vám nikde nepřekáží žádné kabely. Téměř všechny modely tyčových vysavačů jsou vybaveny LED osvětlením, díky kterému snadněji vidíte prach a špínu na podlaze a odhalíte i skryté nečistoty. Modely ve vyšší cenové kategorii jsou opatřeny ručním, přenosným vysavačem a digitálním motorem Power Blade, které vytváří silné proudění vzduchu. Součástí Philips vysavačů je praktická vyjímatelná nádobka na prach, kterou lze po vysávání jednoduše vysypat a opláchnout.

Pokud máte doma alergika, nezoufejte – Philips má ve své nabídce také tyčové vysavače pro alergiky. To znamená, že vysavače jsou doplněny o třívrstvý filtr, který zachytí více jak 90 % alergenů. Nezbytnou součástí vysavačů Philips je nepřeberné množství nástavců.

Co se ceny týče, tak základní modely tyčových vysavačů začínají na cenách od 2300 Kč, ty nejdražší pořídíte za cenu kolem 15 000 Kč.

O společnosti Philips

Philips je nizozemská společnost, která byla v roce 1891 ve městě Eindhoven založená Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem jako rodinná společnost. Philips se řadí k největším firmám na světě, kteří se zabývají výrobou elektroniky.

Na začátku se Philips věnoval lampám a jiným elektronickým produktům. Teprve v roce 1923 začali s výrobou například vakuové elektronky, později přidali výrobu hudebních nástrojů na elektřinu, například elektrické klávesy. V roce 1939 spatřil světlo světa elektrický holící strojek PhiliShave. Během války se výroba přesunula do spojených státu amerických a firma Philips fungovala pod značkou North American Philips Company. Po válce v roce 1945 se společnost přesunula zpět do rodné domoviny Nizozemska.

Později přidali do výroby televizory a dnes vyrábějí téměř vše, na co si vzpomenete – tyčovými vysavači počínaje, lékařskými přístroji (mamografy, CT scannery) konče.

V dnešní době Philips velmi dobře prosperuje a zaměstnává více než 105 000 lidí v 60 zemích. Podle ověřených informací společnost Philips v roce 2010 prodala produkty v ceně 25,42 miliard euro.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Philips